Viking interactive

KURUMSAL

GÜREL İNŞAAT HAKKINDA

Faaliyetlerimize başladığımız 1997 yılından bu yana, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden inşaatın tüm dallarında hizmet veriyoruz. Proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra resmi kurumlar, özel idareler, çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2003 yılından itibaren nitelikli kurumsal firmalara müteahhitlik, bakım - onarım, inşaat, tadilat ve mühendislik hizmetlerimiz ile sektörümüzde öncü bir kimlik kazandık. Makine ve araç parkımız ve güçlü ekibimiz ile emin adımlarla ilerliyoruz.

Odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye, yenilikçi ve müşteri odaklı yapımızla, çalıştığımız kişi ve kurumların uzun soluklu çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Vizyon

Kazandığımız deneyim, bilgi, tecrübe ve itibar ile Türkiye’de inşaat yatırımları konusunda aranan bir firma olmak. Şeffaf ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi sağlamak.

Misyon

İnsanların ideal koşullarda yaşamaları için yapılar imar etmek. Ürettiğimiz her yapı ile ülkemize kalıcı bir değer bırakmak.